Võru õpetajateseminar. Tartu, 1936, lk 83-85
1928. a. tegi Haridusministeerium seminarile ja harjutuskoolile ülesandeks esitada Eestit rahvusvahelisel koolinäitusel Londonis. Sinna saadeti 150 eksponaati, mis suuremalt jaolt valiti kevadisel koolinäituselt. Näituse korraldajate erisoovil valmistati veel 2 eesti rahvarõivas nukku, Lõuna-Eesti elumaja mudel ja saadeti ka kogu piltpostkaarte eesti rahvarõivastega. Need esemed, samuti osa teistest eksponaatidest jäidki Inglismaale rändnäituse jaoks.
Ühes eksponaatidega saadeti ka õpetaja A. Behrsing’i koostatud ülevaade seminari tegevusest. Brošüür tõlgiti Eesti Saatkonna poolt Londonis inglise keelde päälkirja all „A Glance of the pedagogical Work of a Government Teachers’ Seminary in Estonia” ja jagati näituse külastajaile.
Selle näituse lõppedes andis Eesti Saatkond Londonis Haridusministeeriumi kaudu meie ajakirjandusele informatsiooni, mis sisaldas järgmist:
„Rahvusvaheline koolilaste näitus Londonis. Eesti edukas esinemine. The Schoolboys’ Own Exibition, mis Londoni Royal Horticultural Hall’is 29. dets. avati ja 5. jaan. s. a. (1929) kestis, omandas erilise tähtsuse selle tõttu, et ta tänavu esmakordselt välisriikide osavõtuga ära peeti. Välisriikidest oli Eesti väljapanek kahtlemata kõige rikkalikum ja äratas rõõmustavalt palju tähelepanu, eriti oma mitmekesisusega. Võru õpetajate seminari poolt suure hoolikusega valmistatud eksponaadid mitmesuguste koolielu avaldusaladelt (üle 150 numbri), andsid näitusel ülevaatliku pildi Eesti kooliasjanduse tasapinnast ja võitsid sellepärast rohket poolehoidu.” (Kiri 8. I. 1929. a.)
Haridusminister L. Johanson omalt poolt avaldas seminarile tänu hästi õnnestunud esinemise eest (18. I 1929).